UA-154438354-1

Оплата та доставка

ОПЛАТА

Натисніть кнопку "Виберіть тип оплати", щоб оплатити своє замовлення на сайті Ultra Glass . У кошику для покупок буде зображена загальна вартість покупки,  яку Ви сплачуєте.

Розрахуватися за придбані на сайті Ultra Glass товари можна через систему інтернет-банкінгу або за допомогою платіжних карток, вказаних нижче (Ultra Glass сплачує комісії за карткові транзакції):

  • Visa
  • MasterCard

Також можна розрахуватися готівкою під час доставки замовлення перевізником, або у відділенні Нової Пошти. 

Під час здійснення оплати карткою використовується захищене шифроване з'єднання, яке гарантує захист платіжних відомостей покупців від несанкціонованого доступу сторонніх осіб. Ваша оплата гарантується платіжною системою LIQPAY. Усі дані кредитної картки вводяться в захищеному середовищі, шифруються за протоколом SSL (Secure Socket Layer) та надсилаються до компанії платіжної системи у зашифрованій формі. Ми зобов'язуємося не зберігати на власному сервері жодних цінних відомостей. Крім того, працівники компанії Ultra Glass не мають доступу до цих цінних відомостей.

Вам буде запропоновано надати такі відомості:

Номер картки (16 цифр, надрукованих на лицьовому боці картки)
Термін дії (надрукований на лицьовому боці картки)
Код безпеки (тризначний код безпеки, розташований на тильному боці картки, праворуч над магнітною стрічкою)

Покупці, які розраховуються платіжною карткою, захищені від крадіжок без жодних зобов'язань. У разі несанкціонованого використання кредитної картки можна вимагати від її емітента відшкодування суми на відповідну платіжну картку.

 ДОСТАВКА


Послуга доставки онлайн замовлень надається
поштовим перевізником «Нова Пошта». Доставка може бути виконана на вашу адресу (кур’єром) або у відділення Нової пошти.

Вартість доставки розраховується згідно з тарифами «Нової Пошти». Вартість доставки залежить від фактичної та об'ємної ваги та від габаритних розмірів обраного товару, а також регіону доставки.

При розрахунку вартості буде враховуватися більша вага товару у розібраному стані - фактична чи об'ємна.

Для визначення ваги замовлення обчислюється об'ємна вага та порівнюється з фактичною вагою відправлення. Для тарифікації використовується більша вага.

Об'ємна вага розраховується за формулою:

довжина (см) х висота (см) х ширина (см) / 4000 кг = об'ємна вага (кг)

Сайт вам запропонує обрати  відділення Нової пошти. Замовлення Ultra Glass може  доставити у наступні типи відділень:

  • Поштові (довжина кожної сторони – до 150 см, вага – до 30 кг).
  • Вантажні (без обмежень по габаритах відправлення).

У вантажні відділення направляються вироби, що потребують додаткового обриштування для безпечної доставки.

ВАЖЛИВО! Перед тим, як прийняти замовлення від представника Нової пошти, просимо вас перевірити чи відповідає товар у посилці вашому замовленню, а також перевірте цілісність товару у посилці. У випадку, якщо кількість не відповідає або ж товар має пошкодження, не приймайте замовлення від представника Нової пошти та повідомте про це номером телефону, що знаходиться у «шапці» сайту.

Термін доставки онлайн-замовлення складає 3-8 робочих днів з моменту його створення.


Відстежити замовлення можна на сайті https://novaposhta.ua/tracking. Даний сервіс допоможе Вам дізнатися, де зараз знаходиться ваше відправлення. Напишіть номер експрес-накладної (ЕН), який надсилається покупцю СМС від Нової Пошти (наприклад: 20400045039502), та отримайте інформацію про відправлення.

При формуванні онлайн замовлення на відділення Нової Пошти, термін зберігання вантажу складає 5 днів. Саме на 5-ий робочий день відбувається
початок нарахування пені за зберігання на складі «Нової Пошти»

Завдяки послузі СМС-трекінг можна миттєво дізнатися деталі її маршруту. Скористатися послугою можна відправивши СМС на номер 4404* з номером вашої ЕН: 11 або 14 символів.
* Вартість відправлення СМС згідно з тарифами вашого мобільного оператора зв’язку.

Якщо у Вас
є які-небудь питання чи пропозиції, будь-ласка, звяжіться з нами будь-яким зручним для вас видом звязку, що вказаний на сайті. Ми обовязково вирішимо усе, що вас хвилює.

Зворотний дзвінок